Блог - Параллели домашнего уюта


Про користь і важливість басейнів SPA можна говорити довго, але ж слід знати і деякі їх анатомічні особливості. Наприклад, те, що вони можуть розміщуватися абсолютно незалежно від системи водопостачання. Залежно від обсягу чаші і розміру самого басейну він може встановлюватися як на поверхні грунту або в спеціально відведеному приміщенні, так і монтуватися в призначене для нього поглиблення. Водою ж заповнюється за допомогою звичайного шланга.

Маючи в своєму розпорядженні це диво на N-му поверсі, слід звернути увагу на те, щоб підлогу витримав тягар басейну, наповненого водою, - в середньому це від 1000-1300 літрів.

Звичайно, при бажанні басейн можна підключити і до системи водопостачання, але в цьому випадку його неможливо буде транспортувати або просто переміщати в інше місце.

Сам басейн складається з безпосередньо чаші, як правило, виконаної з акрилу або інших полімерних матеріалів і, що особливо важливо - прихованих за обшивкою нутрощів. А саме - на... Читати далі »

Переглядів: 694 | Дата: 28.06.2017

Чтобы электрический инструмент или бытовая техника был надежно обеспечен электрическим током, в местах, где встречаются частые перебои с энергообеспечением, следует использовать источник автономного питания - надежный бензиновый генератор. Данное оборудование вы найдете в интернет-магазине электростанций ВДР. Уже сейчас мы готовы приятно удивить вас моделями от известных производителей по выгодной цене. Теперь не нужно тратить время на поиски подходящей электростанции. Все, что вам нужно – это зайти к нам в интернет-магазин!

Генераторы: предлагаем только лучшее

Наличие генератора желательно не только на строительных и ремонтных площадках, но даже и в крупных загородных домах или дачах. С их помощью вы больше никогда не будете знать проблем с электричеством.

В интернет-магазине VDR, вам представлены:

  • Бензиновые генераторы. Стоит сказать, что подобное оборудование делится на бытовые и профессиональные модели. Как вы понимаете, первые обладают мобильность, а вторые мощностью. В любом случае, бензиновый генератор станет надежным помощником в самых различных работах. Обратите внимание, что... Читать дальше »
Переглядів: 6343 | Дата: 28.06.2017

Меню

Пошук


Календар

«  Июнь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Реклама



Статистика


 

TOP.GE
HotLog Business-Key Top Sites